




220,40 ₴
Ключ розвідний 200 мм, max 25mm Alloid.

Тип: Розвідний
Діаметр: 8"
Довжина: 200 мм
Використовується для монтажних робіт. Виконаний з хром ванадієвої сталі. Оснащений обгумованою рукояткою з маслостійким покриттям.
Купіть товар будь-яким зручним для Вас способом, натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер із Вами зв'яжеться.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alloid |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина инструмента | 200 мм |
| Максимальная ширина захвата | 25 мм |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Состояние | Новое |
| Ключ разводной 200 мм, max 25mm Alloid. | |
| Ключ разводной 200 мм, max 25mm Alloid. | Ключ разводной 200 мм, max 25mm Alloid. |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 8" |
| Тип | разводной |