





2 864,70 ₴
Ланцюги на колеса 16 мм R15-20 Протиковзання (2 шт) KB490 4WD
Для Позашляховика
Підходять на такі розміри колеса:
235/75 R17.5
235/85 R16
275/45 R20
650 R20
700 R18
750 R18
8.00 R19.5
825 R15
825 R16
9.5 R17.5


Рекомендації з застосування:
Не рекомендовано використовувати для довгої їзди по асфальту, а також по бездоріжжю на високій швидкості. Рекомендована швидкість пересування з ланцюгами – 40 км/г. Для збереження цілісності та подовження строку служби рекомендуємо знімати ланцюги одразу після подолання складних ділянок при виїзді на асфальтовану дорогу. Дотримуватись інструкції з використання, де міститься вся необхідна інформація.

| Основные | |
|---|---|
| Вид устройства | Цепи |
| Применение для | Внедорожников |
| Радиус колес для установки | 15-22.5" |
| Тип препятствий | Песок, Глина, Грязь, Снег, Лед, Земля, Преодоление подъемов |
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Материал устройства | Металл |
| Максимально допустимая ширина колеса | 215 мм |
| В комплект входит | Перчатки, Инструкция, Сумка для хранения, 2 цепи |
| Состояние | Новое |
| Максимальный радиус колес для установки | 20 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Цепи на колеса 16 мм R15-20 Противоскольжения KB490 4WD 2 шт. | |
| Цепи на колеса 16 мм R15-20 Противоскольжения KB490 4WD 2 шт. | Цепи на колеса 16 мм R15-20 Противоскольжения KB490 4WD 2 шт. |